Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe, podświetlane szyldy i semafory LED – to jedne z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy.

Dzięki płaskiej powierzchni umożliwiają przekazanie wielu treści reklamowych w ramach spójnego, ograniczonego pola.

W zależności od zastosowanych materiałów kasetony można wykonać w niemal dowolnym kształcie.

Kasetony reklamowe Warszawa

Kasetony reklamowe, podświetlane szyldy i semafory LED – to jedne z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy. Dzięki płaskiej powierzchni umożliwiają przekazanie wielu treści reklamowych w ramach spójnego, ograniczonego pola. W zależności od zastosowanych materiałów kasetony można wykonać w niemal dowolnym kształcie. Dlatego są idealne również dla Ciebie.

Kasetony reklamowe z płaską grafiką również RGB

Jednostronne kasetony reklamowe wykonane z płyty kompozytowej typu dibond to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj reklamy świetlnej. Frezowane i odpowiednio złożone lico charakteryzuje się elegancją i trwałością. Kaseton stanowi jednolitą, gładką bryłę, a aluminiowy stelaż i elementy oświetlenia ukryte są wewnątrz reklamy gwarantując jeszcze bardziej doskonały efekt wizualny.

Wyfrezowane napisy i logo zostaje podklejone 3 mm pleksi do podświetleń w odpowiednim kolorze lub, aby uzyskać najbardziej soczyste barwy, zadrukowaną w technice UV. W tak przygotowanym szyldzie świeci wyłącznie grafika skutecznie przyciągając uwagę potencjalnych klientów. Moduły LED montujemy na tylnej ścianie kasetonu ze względu na sposób rozświetlenia. Ich rodzaj i ilość dobieramy w zależności od wielkości grafiki i oczekiwań klienta.

Szyldy podświetlane led wykonane z dibondu to idealne rozwiązanie dla klientów, którym zależy na zachowaniu proporcji między wysoką estetyką wykonania i stosunkowo niedużym nakładzie finansowym.

Kasetony reklamowe - kolorowe litery zadruk UV
Kasetony reklamowe - folia do podświetleń

Kasetony z dibondu z wypukłą grafiką

 

Kasetony z wypukłą grafiką to rozwiązanie dla klientów ceniących efektowne wykończenie.

Podobnie jak w przypadku kasetonów z płaską grafiką lico szyldu wykonane jest z gładkiej płyty kompozytowej w wybranym kolorze (sprawdź dostępne w naszej ofercie kolory płyt typu dibond).

Szyld stanowi jednolitą gładką bryłę, dzięki czemu podświetlona jest jedynie wyfrezowana grafika.

W odróżnieniu jednak od zwykłych kasetonów jest ona wypukła dzięki 8-10mm pleksi wystającej ponad lico reklamy, którą dodatkowo, na życzenie klienta możemy wykończyć frontem z 3 mm pleksi w wybranym kolorze uzyskując efekt świecenia bokiem link.

Semafory LED

Semafory lub inaczej kasetony dwustronne, montowane są prostopadle do fasady budynku – podświetlona grafika jest dobrze widoczna dla wszystkich przechodniów. Kasetony dwustronne mogą mieć zarówno standardowe proporcje lub wyróżniać się nietypowym kształtem dlatego tak doskonale przykuwają uwagę. 

Kasetony reklamowe w dowolnych kształtach

 

Potrzebujesz kasetonu w oryginalnym lub nieregularnym kształcie? Nie ma najmniejszego problemu.

Tego typu realizacje w wykonujemy dobierając technikę produkcji w zależności od oczekiwanych efektów. Wiele nietypowych kształtów możemy odwzorować z zastosowaniem taśmy aluminiowej do liter podświetlanych.

Front wykonany z 4 mm pleksi do podświetleń zadrukowujemy uv, wyklejamy folią do podświetleń albo cieniutkimi elementami z pleksi.

W tej technice możemy tworzymy zarówno jedno jak i dwustronne szyldy reklamowe uzyskując zarówno proste kształty (koło, elipsa, kwadrat) jak i bardziej skomplikowane (koło zębate, korona, donat ze śladami zębów).

Kasetony reklamowe - semafor z Dibond
Kasetony reklamowe - z wystającymi literami z pleksi

Kasetony tekstylne i świetlne ściany

Kasetony tekstylne to idealne rozwiązanie dla reklam wielkoformatowych. Nadrukowana na specjalnej tkaninie do podświetleń grafika świeci całą powierzchnią.

Płótno, napinane jest na szkielecie kasetonu, dzięki czemu reklama jest lekka i wytrzymała, a także łatwa do zmiany.

Kasetony tekstylne mogą stanowić również elementy wykończenia ekspozycji sklepowej, witryny, czy przenośnej reklamy.

Możliwość wielokrotnej wymiany grafiki, umożliwia dostosowanie jej do aktualnej oferty, sezonowej promocji, czy zmiany ekspozycji.

Oświetlenie szyldu reklamowego – dlaczego warto wybrać markowe moduły LED?

Oświetlenie modułami LED zapewnia długą żywotność reklamy, energooszczędność oraz łatwy serwis. Nasze litery i kasetony reklamowe podświetlamy wyłącznie modułami LED renomowanych producentów (chipset Samsung i LG) gwarantującymi bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach (wodoszczelność, norma IP67, do 5 lat gwarancji).

Ilość, jasność, kolor i kąt świecenia modułów dobieramy w zależności od zakładanego efektu wizualnego. Pracujemy na zasilaczach marki MeanWhell.

Kasetony reklamowe - Dibond, druk UV i folia

Dodatkowo proponujemy klientom zastosowanie:

  • moduły led RGB (świecenie w wybranym kolorze, lub możliwość płynnej zmiany kolorystyki reklamy);
  • wyłącznika zmierzchowego (płynna regulacja progu podświetlenia liter, automatyczne włączanie i wyłączanie reklamy);
  • zegara astronomicznego (automatyczne dopasowanie podświetlenia reklamy do natężenia światła w zależności od pory roku);
  • sterownika RGB IR lub FR (zmiana koloru i jasności świecenia);

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami