Dobrze dobrane litery przestrzenne

 

Litery przestrzenne wykonane z takich materiałów jak: pleksi, styrodur czy dibond sprawdzają się zarówno jako oznaczenie siedziby firmy czy sklepu, na recepcjach, w salach konferencyjnych, jak i w centrach handlowych.

 

Mogą stanowić uzupełnienie aranżacji stoisk targowych i ekspozycji, a także pełnić funkcję oryginalnej dekoracji w trakcie eventów firmowych i prywatnych ze względu na doskonały odbiór produktu przez klientów.

Oferujemy produkcję  Litery przestrzenne

Napisy i logotypy 3D

Litery przestrzenne tworzymy korzystając z najnowszych technologii. Cięcie laserowe i frezowanie CNC umożliwiają odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów zarówno w pleksi, metalu jak i drewnie ze względu na dokładność i szybkość maszyn. Łączenie różnych materiałów otwiera niemal nieograniczone możliwości kreowania wyglądu reklamy, a dzięki precyzyjnemu cięciu nasze litery przestrzenne mają estetyczne gładkie krawędzie i cieszą oko efektownym wyglądem.

Litery przestrzenne ze styroduru

 

Styrodur to lekki i wytrzymały materiał – idealny do budowy liter przestrzennych. Jest twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, dlatego doskonale poddaje się obróbce pozwalając na dokładne odwzorowanie czcionek i wzorów. Dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd i stosunkowo niski koszt wykonania reklamy w rezultacie jest to popularny produkt.

Malowanie farbami akrylowym pozwala na dopasowanie kolorystyki liter i znaków oraz zapewnia im odporność na wodę i mróz. Logotypy przestrzenne można wykonać w grubościach od 3 do nawet 60 cm i niemal w dowolnej wysokości. Elementy montażowe maskowane są przez samą reklamę w rezultacie łączenia stają się niewidoczne.

 

Litery przestrzenne ze styroduru

Fronty litery 3D wykonanych ze styroduru można uszlachetniać korzystając z takich materiałów jak pleksi, dibond czy aluminium. W rezultacie zastosowanie lica zmienia efekt wizualny nadając napisom stylowy wygląd.

Litery ze styroduru mogą również stanowić uzupełnienie podświetlanego szyldu reklamowego, element wypukły kasetonu z dibondu czy tablic informacyjnych.

Litery przestrzenne z pleksi

Pleksi inaczej pleksiglas ma bardzo szerokie zastosowanie w reklamie. Doskonale nadaje się do podświetleń, a dzięki szerokiej palecie kolorów pozwala na precyzję doboru materiału do kolorystyki znakowania. To jeden z najbardziej wdzięcznych materiałów do obróbki laserowej przede wszystkim przez gładką krawędź po cięciu.

Dzięki takim właściwościom litery przestrzenne wykonane z tego materiału mogą mieć zarówno duże jak i bardzo małe rozmiary dlatego możemy zaproponować nawet centymetrowe litery.

Właściwy kolor liter z pleksi możemy uzyskać dzięki zadrukowi UV, wyklejeniu frontów folią lub korzystając z jednego z 12 kolorów pleksi barwionej w trakcie produkcji, w rezultacie mamy szeroką gamę wykończeń.

Elementy z pleksi mogą także stanowić fronty dla liter przestrzennych wykonanych z innych materiałów np. drewna czy styroduru.

Ciekawe efekty można uzyskać łącząc dwa kolory pleksi np. bezbarwną oraz nieprzepuszczający światła front z pleksi czarnej.

Takie rozwiązanie jest często wykorzystywane w kasetonach z wypukłą grafiką.

Litery ze stali

Litery ze stali to rozwiązanie premium dla najbardziej wymagających klientów. Gwarantuje wspaniały efekt końcowy – elegancki i trwały.

Wykonujemy litery ze stali nierdzewnej polerowanej, o fakturze lustrzanej bądź szczotkowanej.

Dostępne w wariancie 3D, podświetlanej oraz niepodświetlanej. 

Litery ze stali malowane proszkowo z palety RAL najlepiej prezentują się na stalowych dystansach zamontowanych bezpośrednio do fasady/ściany, wyeksponowane na stalowej blendzie lub tafli hartowanego szkła.

Montaż liter przestrzennych

Naszym klientom proponujemy kilka możliwości montażu w zależności o wybranego materiału:

  • montaż bezpośrednio do ściany (każdy z elementów napisu wymaga przytwierdzenia do ściany;
  • montaż na dystansach. Zastosowaniu ukrytych pod znakami przezroczystych dystansów, tworzy ciekawy efekt wizualny i charakter.
  • montaż na podstawie z dibondu tzw blendzie. Blenda to rodzaj płaskiego kasetonu, który stanowi podstawę dla liter oraz umożliwia zamaskowanie przewodów i elementów montażowych. Blenda może mieć dowolny kolor współgrający lub kontrastujący z literami. Można ją także dodatkowo podświetlić, uzyskując efekt poświaty wokół całej reklamy.

Masz pytania?

Ponad 10 lat działalności na rynku reklamy.

setki zrealizowanych projektów daje nam ogromne doświadczenie, dzięki któremu wiemy w czym jesteśmy najlepsi.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksową listę produktów niezbędnych do reklamy twojej firmy oraz wsparcia sprzedaży. Potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie lub… zaprojektować je i wyprodukować. 

 

Nie boimy się wyzwań, a niestandardowe zlecenia dają nam mnóstwo satysfakcji.

Jesteśmy do twojej dyspozycji na każdym etapie produkcji od projekt po montaż. Wiemy też, że czasami każdy potrzebuje superbohatera, który uratuje projekt.

Potrzebujesz ekspresowej realizcji? Możesz na nas liczyć 

Zaufali nam między innymi:

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów 

Z naszej oferty korzystają zarówno korporacje, rodzinne firmy jak i indywidualni klienci.

 

Projektujemy materiały promocyjne i marketingowe.

Na naszym koncie mamy również kampanie sprzedażowe i promocyjne dla największych wydawnictw książkowych oraz stacji telewizyjnych zarówno polskich jak i zagranicznych.

W trosce o naszą jakość wykorzystujemy tylko najlepsze produkty i materiały

Skontaktuj się z nami