Litery przestrzenne i logo 3D

Litery przestrzenne wykonujemy najczęściej z takich materiałów jak: pleksi, styrodur czy dibond.  Napisy i logotypy 3D sprawdzają się zarówno jako zewnętrzne oznaczenie siedziby firmy lub sklepu, jak i we wnętrzach – na recepcjach, w salach konferencyjnych czy w centrach handlowych.

Stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji stoisk targowych i ekspozycji. Często pełnią funkcję oryginalnej dekoracji w trakcie eventów firmowych i prywatnych (napisy w rozmiarze XXL).

Oferujemy produkcję  Liter przestrzennych

Napisy i logotypów 3D

Litery przestrzenne tworzymy korzystając z najnowszych technologii. Cięcie laserowe i frezowanie CNC umożliwiają odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów zarówno w pleksi, metalu, jak i drewnie.

Łączenie różnych materiałów otwiera nieograniczone możliwości kreowania wyglądu reklamy. Dzięki precyzyjnemu cięciu nasze litery przestrzenne mają estetyczne gładkie krawędzie i cieszą oko efektownym wyglądem.

Prawdopodobnie próbujesz wybrać najlepszy znak, który przyciągnie uwagę i zwiększy ruch przed Twoją firmą. Rozumiemy, że wybór właściwego może być trudny, ale kiedy już zorientujesz się, czego szukasz – wcale nie jest to trudne! Jakie litery mam wybrać? 3D czy LED? Co jest ważne w rozmiarze i kształcie?

Litery przestrzenne ze styroduru

Styrodur to lekki i wytrzymały materiał – idealny do budowy liter i logotypów przestrzennych.

Styrodur jest twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu. Doskonale poddaje się obróbce i pozwala na dokładne odwzorowanie czcionek i wzorów.

Malowanie farbami akrylowym pozwala na dopasowanie kolorystyki logotypów. Zapewnia także odporność na wodę i mróz.  Logotypy przestrzenne ze styroduru możemy wykonać w grubościach od 3 do nawet 60 cm i niemal w dowolnej wysokości.

Dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd i stosunkowo niski koszt wykonania reklamy. To sprawia, że jest to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem naszych klientów. 

Aby uzyskać ciekawszy efekt wizualny, fronty litery ze styroduru, warto uszlachetniać korzystając np. z pleksi, dibondu czy aluminium. Zastosowanie lica nadaje napisom stylowy wygląd.

Zobacz nasze litery ze styroduru
Litery przestrzenne ze styroduru malowane
Pomarańczowe litery na szkielecie z pleksi 5 mm

Litery przestrzenne z styroduru i pleksi realizacje w Warszawie

Zobacz nasze realizacje dla biur w Warszawie. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, fachowe doradztwo i szybką realizację.

Przestrzenne logo wykonane z malowanego styroduru z frontami z pleksi.

a może wolisz litery świecące ...

Litery przestrzenne z pleksi

Pleksi (inaczej pleksiglas) ma bardzo szerokie zastosowanie w reklamie. Doskonale nadaje się do podświetleń, a szeroka paleta kolorów pozwala na precyzyjne dobranie kolorystyki do znakowania. Logotypy 3D wykonane z pleksi mogą mieć zarówno duże, jak i bardzo małe rozmiary.

Litery przestrzenne z pleksi mogą stanowić samodzielną reklamę lub być uzupełnieniem podświetlanego szyldu, wypukły element kasetonu czy tablicy informacyjnej.

Właściwy kolor liter z pleksi możemy uzyskać z pomocą druku UV, wyklejaniu frontów folią lub korzystając z jednego z 12 kolorów pleksi barwionej w masie.

Ciekawe efekty można uzyskać łącząc dwa kolory pleksi np. bezbarwną oraz nieprzepuszczający światła front z pleksi czarnej. Takie rozwiązanie jest często wykorzystywane w kasetonach z wypukłą grafiką.

Zobacz nasze realizacje
czarne litery na pleksi 10 mm
litery ze stali - wizualizacja przed produkcją

Litery ze stali

Litery ze stali to rozwiązanie premium dla najbardziej wymagających klientów. Gwarantuje wspaniały efekt -elegancki i trwały.

Wykonujemy litery przestrzenne:

  • ze stali nierdzewnej polerowanej,
  • o fakturze lustrzanej bądź szczotkowanej,
  • postarzane,
  • malowane proszkowo w kolorach z palety RAL;

Litery ze stali najlepiej prezentują się na stalowych dystansach. Montujemy je bezpośrednio do fasady, na stalowej blendzie lub tafli hartowanego szkła.

Oferujemy litery ze stali w wariancie z podświetlaniem lub bez podświetlenia.

Zobacz nasze litery ze stali

Montaż logotypów 3D i liter przestrzennych

Naszym klientom proponujemy kilka wariantów montażu napisów 3D, w zależności o wybranego materiału:

  • montaż bezpośrednio do ściany (każdy z elementów napisu wymaga przytwierdzenia do ściany);
  • montaż na dystansach. Zastosowanie ukrytych pod znakami  dystansów, tworzy ciekawy efekt wizualny i charakter.
  • montaż na podstawie z dibondu tzw blendzie. Blenda to rodzaj płaskiego kasetonu, który stanowi podstawę dla liter oraz umożliwia zamaskowanie przewodów i elementów montażowych. Blenda może mieć dowolny kolor współgrający lub kontrastujący z literami. Można ją także dodatkowo podświetlić, uzyskując efekt poświaty wokół całej reklamy.

Wiele różnych firm używa liter LED do swoich reklam. Niektóre przykłady to Red Bull, Coca-Cola i Nike.

Głównym powodem, dla którego firmy te reklamują się za pomocą liter LED, jest to, że jest to najbardziej opłacalna forma reklamy.

Add Any content here
Litery 3D - Sparrow Legionowo - montaż na dachu

Masz pytania?