Pylon reklamowy

 

Pylon reklamowy czyli wolnostojąca konstrukcja reklamowa lub kierunkowa pełniąca funkcję prestiżowego nośnika informacji.

Wykończone lakierowaną blachą aluminiową bądź okładziną z dibondu, montowane są zazwyczaj przy wjazdach na parkingi, podjazdach hoteli, centrach handlowych czy stacjach benzynowych.

Produkujemy Pylony reklamowe

Produkujemy Pylony reklamowe

 

Oferujemy pylony reklamowe w różnych wariantach oraz wielkościach w zależności od przeznaczenia – z możliwością podświetlania LED, elementami wypukłymi, monitorami lub reklamą świetlną.

Technologia produkcji pytonów jest zbliżona do sposobu produkcji kasetonów reklamowych jednak efekt końcowy jest znacznie ciekawszy.

Największym atutem tej formy reklamy jest jej rozmiar i umiejscowienie – duże natężenie ruchu samochodowego lub pieszego – przy wjazdach do firm lub wejściach do biur – w połączeniu z niebanalną zwracającą uwagę formą i niestandardowym rozmiarem sprawia, że nie sposób przejść obok obojętnie.

Pylony reklamowe są często traktowane są jako element świadczący o prestiżu firmy, służący jednocześnie celom informacyjnym jak i eleganckiemu zorganizowaniu przestrzeni czy ruchu wokół siedziby firmy, czy punktu handlowego.

Instalacja pylonu wymaga odpowiedniego projektu technicznego uwzględniającego warunki bezpiecznego użytkowania w tym solidną konstrukcję wewnętrzną, właściwe podłoże pod podstawę pylonu czy przyłącze prądu.

Technologia produkcji pylonów reklamowych

Wykonujemy zarówno jedno jak i dwustronne pylony z możliwością podświetlenia lub bez.

Wewnątrz w zależności od rozmiaru reklamy stosujemy stalową, bądź aluminiową konstrukcję obudowaną dibonbem lub lakierowaną proszkowo blachą.

Frezowane elementy, podobnie jak w kasetonach reklamowych podklejamy pleksą (uzyskując w zależności od potrzeb efekt płaskiej lub trójwymiarowej grafiki) i podświetlamy energooszczędnymi diodami LED. Całość konstrukcji i jej pokrycia jest lekka i estetyczna a jednocześnie odporna i wytrzymała.

Wszystkie pylony reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie dobierając wielkość, kształt i rodzaj wykończenia w zależności od potrzeb klienta. Pylony i totemy reklamowe polecamy wszystkim firmom, dla których reklama zewnętrzna jest ważnym elementem wizerunku.

Masz pytania?

Ponad 10 lat działalności na rynku reklamy.

setki zrealizowanych projektów daje nam ogromne doświadczenie, dzięki któremu wiemy w czym jesteśmy najlepsi.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksową listę produktów niezbędnych do reklamy twojej firmy oraz wsparcia sprzedaży. Potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie lub… zaprojektować je i wyprodukować. 

 

Nie boimy się wyzwań, a niestandardowe zlecenia dają nam mnóstwo satysfakcji.

Jesteśmy do twojej dyspozycji na każdym etapie produkcji od projekt po montaż. Wiemy też, że czasami każdy potrzebuje superbohatera, który uratuje projekt.

Potrzebujesz ekspresowej realizcji? Możesz na nas liczyć 

Zaufali nam między innymi:

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów 

Z naszej oferty korzystają zarówno korporacje, rodzinne firmy jak i indywidualni klienci.

 

Projektujemy materiały promocyjne i marketingowe.

Na naszym koncie mamy również kampanie sprzedażowe i promocyjne dla największych wydawnictw książkowych oraz stacji telewizyjnych zarówno polskich jak i zagranicznych.

W trosce o naszą jakość wykorzystujemy tylko najlepsze produkty i materiały

Skontaktuj się z nami