Pylon reklamowy

wolnostojąca konstrukcja reklamowa pełniąca funkcję prestiżowego nośnika informacji – Pylon reklamowy.

Pylony wykończone lakierowaną blachą aluminiową bądź okładziną z dibondu. Montowane są zazwyczaj przy wjazdach na parkingi, podjazdach hoteli, centrach handlowych czy stacjach benzynowych ponieważ są tam dobrze widoczne.

Produkujemy Pylony reklamowe

Produkujemy Pylony reklamowe

 

Oferujemy pylony reklamowe w różnych wariantach oraz wielkościach. W zależności od przeznaczenia – z możliwością podświetlania LED, elementami wypukłymi, monitorami lub reklamą świetlną dlatego dobrze jest omówić projekt.

Technologia produkcji pylonów reklamowych jest zbliżona do sposobu produkcji kasetonów reklamowych jednak efekt końcowy jest znacznie ciekawszy link.

Największym atutem tej formy reklamy jest jej rozmiar i umiejscowienie – dlatego wybierz miejsce o dużym natężeniu ruchu samochodowego lub pieszego. Przy wjazdach do firm lub wejściach do biur – w rezultacie w połączeniu z niebanalną zwracającą uwagę formą i niestandardowym rozmiarem sprawia, że nie sposób przejść obok pylonu reklamowego obojętnie.

Pylony reklamowe z pewnością są często traktowane jako element świadczący o prestiżu firmy, niewątpliwie służący jednocześnie celom informacyjnym jak i eleganckiemu zorganizowaniu przestrzeni czy ruchu wokół siedziby firmy, czy punktu handlowego.

Instalacja pylonu wymaga odpowiedniego projektu technicznego uwzględniającego warunki bezpiecznego użytkowania w tym solidną konstrukcję wewnętrzną, właściwe podłoże pod podstawę pylonu czy przyłącze prądu.

Technologia produkcji pylonów reklamowych

Wykonujemy zarówno jedno jak i dwustronne pylony z możliwością podświetlenia lub bez równie godne uwagi.

Wewnątrz w zależności od rozmiaru reklamy stosujemy stalową, bądź aluminiową konstrukcję obudowaną dibonbem lub lakierowaną proszkowo blachą.

Frezowane elementy, podobnie jak w kasetonach reklamowych podklejamy pleksą (uzyskując w zależności od potrzeb efekt płaskiej lub trójwymiarowej grafiki) i podświetlamy energooszczędnymi diodami LED. Całość konstrukcji i jej pokrycia jest lekka i estetyczna a jednocześnie na pewno odporna i wytrzymała.

Wszystkie pylony reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie dobierając wielkość, kształt i rodzaj wykończenia niewątpliwie w zależności od potrzeb klienta. Pylony i totemy reklamowe polecamy wszystkim firmom, dla których reklama zewnętrzna jest ważnym elementem wizerunku.

Masz pytania dotyczące pylonów reklamowych? 

Godziny pracy: 

sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte
poniedziałek08:00–16:00
wtorek08:00–16:00
środa08:00–16:00
czwartek08:00–16:00
piątek08:00–16:00
 

Skontaktuj się z nami