Totemy reklamowe

Totemy reklamowe lub kierunkowe pełnią funkcję prestiżowego nośnika informacji. Wykończone lakierowaną blachą aluminiową bądź okładziną z dibondu, montowane są zazwyczaj przy wjazdach na parkingi, podjazdach hoteli, centrach handlowych,

Projektujemy Totemy reklamowe.

Produkujemy Totemy reklamowe

 

Oferujemy totemy reklamowe w różnych wariantach oraz wielkościach w zależności od przeznaczenia – z możliwością podświetlania LED, elementami wypukłymi, monitorami.

Technologia produkcji totemów jest zbliżona do sposobu produkcji kasetonów reklamowych jednak efekt końcowy jest znacznie ciekawszy.

Największym atutem tej formy reklamy jest jej rozmiar i umiejscowienie. Pylony i totemy warto montować przy wjazdach do firm lub wejściach do biur. Duże natężenie ruchu samochodowego lub pieszego w połączeniu z niebanalną formą i dużym rozmiarem sprawia, że nie sposób przejść obok obojętnie.

Totemy reklamowe są często traktowane są jako element świadczący o prestiżu firmy, służący jednocześnie celom informacyjnym jak i eleganckiemu zorganizowaniu przestrzeni czy ruchu wokół siedziby firmy, czy punktu handlowego.

Instalacja totemu wymaga odpowiedniego projektu technicznego uwzględniającego warunki bezpiecznego użytkowania w tym solidną konstrukcję wewnętrzną, właściwe podłoże pod podstawę pylonu czy przyłącze prądu.

Technologia produkcji totemów reklamowych

Wykonujemy zarówno jedno jak i dwustronne totemy z możliwością podświetlenia lub bez. Wewnątrz w zależności od rozmiaru reklamy stosujemy stalową, bądź aluminiową konstrukcję obudowaną dibonbem lub lakierowaną proszkowo blachą. Frezowane elementy, podobnie jak w kasetonach reklamowych podklejamy pleksi. (uzyskując w zależności od potrzeb efekt płaskiej lub trójwymiarowej grafiki) i podświetlamy energooszczędnymi diodami LED. Całość konstrukcji i jej pokrycia jest lekka i estetyczna a jednocześnie odporna i wytrzymała.

Wszystkie totemy reklamowe produkujemy na indywidualne zamówienie dobierając wielkość, kształt i rodzaj wykończenia w zależności od potrzeb klienta. Pylony i totemy reklamowe polecamy wszystkim firmom, dla których reklama zewnętrzna jest ważnym elementem wizerunku.

Materiał do produkcji totemów reklamowych oraz, dobieramy w zależności od zakładanego efektu wizualnego i oczekiwań klientów.  

Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań np. sposobu podświetlenia czy montażu pozwala na uzyskanie różnych efektów świetlnych – od tradycyjnego świecącego frontu (litery świecące przodem), litery blokowe świecące frontem i tyłem, po efekt poświaty (litery podświetlane z efektem echo lub halo), czy litery 3D świecące bokiem. 

Masz pytania? odnośnie totemów reklamowych

Ponad 12 lat działalności na rynku reklamy to setki zrealizowanych projektów, które dają nam ogromne doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksową listę produktów niezbędnych do reklamy twojej firmy. Potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie lub… zaprojektować je i wyprodukować. 

Nie boimy się wyzwań, a niestandardowe zlecenia dają nam mnóstwo satysfakcji.

Jesteśmy do twojej dyspozycji na każdym etapie produkcji od projekt po montaż. Wiemy też, że czasami każdy potrzebuje superbohatera, który uratuje projekt. Potrzebujesz ekspresowej realizcji? Możesz na nas liczyć. 

Zaufali nam między innymi:

Logo naszego klienta BBC
Logo naszego klienta wydawnictwo Agora
Logo naszego klienta wydawnictwa Świat Książki
Logo naszego klienta Came Polska
Logo naszego klienta wydawnictwa Jaguar
Logo naszego klienta Next Film
Logo naszego klienta wydawnictwa Marginesy
Logo naszego klienta Firmy FAAC

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów 

Z naszej oferty korzystają zarówno korporacje, rodzinne firmy, jak i indywidualni klienci.

Na naszym koncie mamy kampanie sprzedażowe i promocyjne dla największych wydawnictw książkowych oraz stacji telewizyjnych zarówno polskich i zagranicznych. Projektujemy również materiały promocyjne i marketingowe.

Zaufali nam między innymi:

W trosce o naszą jakość wykorzystujemy tylko najlepsze produkty i materiały

Skontaktuj się z nami

DANE KONTAKTOWE

ul. Konarskiego 86
01-355 Warszawa

telefon +48 575 653 758
e-mail [email protected]